کاندیدای بلیچینگ دندان

کاندیدای بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان جهت سفید کردن دندان هایی که زرد شده اند و یا تغییر رنگ داده اند و بر اثر همین تغییر رنگ زیبایی خود را از دست داده اند کاربرد دارد و بهترین روش می باشد .

کاندیدای بلیچینگ دندان

کاندیدای بلیچینگ دندان

چه اقداماتی باید پیش از بلیچینگ دندان انجام داد

دندان ها می بایست سلامت کافی را دارا باشند . دندانپزشک باید پیش از اینکه بلیچینگ را انجام دهد در مرحله اول دندان ها را بررسی کند که در حالی که دندان ها احتیاج به جرم گیری داشته باشند جرم گیری صورت گیرد و بر ای اینکه فرد دچار حساسیت نشود  بلیچینگ دندان به مدت 1 روز پس ار جرم گیری انجام شود .

چه افرادی مناسب بلیچینگ دندان هستند  

بهترین نتیجه بلیچینگ دندان را کسانی دریافت می کنند که از دندان های زرد و بد رنگ برخوردار باشند و دندان هایی که رنگ خاکستری دارند توصیه می شود از لمینت دندان و کامپوزیت ونیر استفاده کنند و در رابطه با برطرف کردن بد رنگی و لکه هایی در سطح دندان می توان از روکش زیبایی استفاده کرد .

به صورت کلی بلیچینگ دندان حداقل در 90 درصد افراد تاثیرات مثبتی می گذارد و این افراد بعد از انجام بلیچینگ دندان رضایت کافی دارند . هرچند که برای هر شخص بلیچینگ دندان روش مناسبی نیست . اگر دندان های فرد به دلیل بالا رفتن سن – استفاده از قهوه و چای و سیگار کشیدن سیاه و زرد شده است و سفیدی خود را از دست داده است می تواند با انجام بلیچینگ دندان این زیبایی را به صورت و چهره خود برگرداند . دندان هایی که رنگ آن ها زرد – قهوه ای و یا نارنجی شده است بلیچینگ دندان نتایج بهتری را ارائه می دهد و دیگر انواع تیرگی ها و رنگ هایی که مایل به خاکستری که به دلیل سیگار کشیدن یا مصرف مواد غذایی یا تتراسایکلین رخ داده است همچنین می توان با روش بلیچینگ دندان سفید تر شود . ولی نتایج و آثار آن مانند نتایجی که از دندان های زرد دریافت می شود  نیست . اگر دندان های فرد به حساسیت دچار باشد یا بیماری دهان و دندان داشته باشد و مینای دندان وی پیش از انجام بلیچینگ دندان روکش شده باشد امکان دارد دنذانپزشک بلیچینگ دندان را  برای وی انجام ندهد .

پاسخ

2 × یک =