کامپوزیت دندان های جلو

کامپوزیت دندان های جلو

کامپوزیت دندان های جلو یکی از روش هایی است که می توان توسط آن از دندان هایی زیبا و مرتب و یکسان برخوردار بود . کامپوزیت ونیر در شکل های مختلف سایز دندان مورد استفاده قرار می گیرد . مشخصه ای که کامپوزیت دندان را نسبت به دیگر روش ها متمایز می کند این می باشد که هنگامی که دندان نیازی به پر کردن داشته باشد می توان از کامپوزیت جهت پر کردن آن اسفاده کرد . به همین دلیل کسانی که تمایل دارند توسط کامپوزیت ونیر دندان خود را پر کنند به جای آمالگام های نقره از کامپوزیت هم رنگ دندان استفاده می کنند . بر همین اساس رنگ کامپوزیت ونیر تاثیرات بسیاری بر کیفیت دندانپزشک زیبایی دارد .  کامپوزیت ونیر دندان یک از روش هایی است که ترکیبی می باشد وجهت زیباسازی دندان ها استفاده می شود . کامپوزیت دندان ها به وسیله ذراتی به نام فیلر در سایزهای مختلف و شکل های گوناگون محکم می شوند و از آن ها استفاده می شود . البته می بایست گفت ترکیب کامپوزیت در قدم اول به شکل لایه های خمیری مورد استفاده قرار می گیرد و بعد به همراه نور لیزر سخت و مانند نسج دندان می شوند .

دکتر ارجمند دندانپزشک زیبایی خوب در تهران می باشد . با تجربیاتی که در اختیار دارد می تواند از بهترین روش ها که متناسب با شرایط بیمار باشد بهترین کامپوزیت ونیر را انجام دهد و لبخندی زیبا را به بیمار خود ارائه دهد . همچنین شما عزیزان می توانید با شماره های 22556267-22587503 جهت وقت دهی و مشاوره تماس حاصل نمائید.

لازم به ذکر می باشد در حالی که دندان فرد دچار آسیب زیادی شده باشد و صدمه فراوانی به دندان وی وارد شده باشد از آمالگام ها می بایستی استفاده کرد اما اگرچه جهت ترمیم دندان به پر کردنی های بسیارکوچک نیاز می باشد کامپوزیت ونیر قادر هستند به خوبی و موفق آمیز عمل کنند .

کامپوزیت دندان های جلو در مبحث زیبایی کاربردهای فراوانی دارد

در قدم اول می بایستی فرد در انتخاب رنگ کامپوزیت ونیر دقت فراوانی کند . توصیه می شود که این کار به عهده دندان پزشک سپرده شود چون دندانپزشک زیبایی خوب در تهران متناسب با رنگ پوست و دندان بهترین رنگ را می توند انتخاب کند . برخی از افراد بر این باورند که کامپوزیت هایی که سفید هستند و دارای استقامت زیادی هستند مناسب تر هستند اما دندانپزشکان زیبایی این نظریه را رد کرده اند و هر کامپوزیت محکم و سفیدی برای دندان مناسب نمی باشد . کامپوزیت هایی که جهت زیبایی برای شخص استفاده می شود می بایتسی علاوه بر طیف رنگ مناسی این ویژگی را داشته باشند که  قادر باشند لایه به لایه مینا و عاج دندان را بازسازی کند و در عین حال دارای استقامت زیادی باشند . در این حال می بایستی دارای استقامت زیادی باشد . در این مواقع است که می توان از این کامپوزیت در دندان های جلو که بیشتر دیده می شود استفاده کرد به شکلی که با یک دندان طبیعی هیچ گونه تفاوت و فرقی نداشته باشد . جهت اینکه از خدمات منحصر به فرد دندان پزشکی به صورت مناسب استفاده کرد بهتر می باشد که در انتخاب دندانپزشک زیبایی خود دقت فراوان کرد و بهترین و ایده آل ترین دندانپزشک زیبایی را انتخاب کرد .

کامپوزیت دندان های جلو

کامپوزیت دندان های جلو

پر کردن دندان با کامپوزیت ونیر چه مزیت هایی دارد

  • موجب می شود دندان محکم تر شود و از پوسیدگی دندان جلوگیری کند .
  • در برابر سرما و گرما عایق بهتری دارد .
  • دندان ها با کامپوزیت ونیر جلوه زیبایی بهتری به خود می گیرند و زیباتر می شوند .
  • موجب می شود مواد پر کننده کمتری مورد استفاده قرار گیرد و به علت اینکه ساختار دندان را سالم و ترمیم می کند در نهایت موجب می شود که این دندان استقامت بیشتری به خود گیرند .
  • موجب صاف شدن دندان های کج می شود
  • دندان هایی که رنگ مناسبی ندارند و دارای لکه هستند را اصلاح می کند
  • دندان های شکسته شده و آسیب دیده را برطرف می کند .
  • فاصله بین دندان ها را می بندد .
  • طول تاج دندان ها را افزایش می دهد .

برخی از خدمات دکتر پژمان ارجمند

ایمپلنت دندان

لمینت دندان

ارتودنسی دندان

کامپوزیت ونیر

راه های ارتباطی

22556267-22587503

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر پژمان ارجمند

 

پاسخ

یک × 1 =