هزینه ایمپلنت دندان

هزینه ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان یکی از درمان های دندانپزشکی است . در این روش دندان ایمپلنت جایگزین دندان به صورت همیشگی است . ایمپلنت یک نوع پایه فلزی می باشد که منحصر به فرد است و از تیتانیوم ساخته شده است که با سلول های بدن بسیار سازگار می باشد و جایگزین ثابت و همیشگی می باشد که در مواقعی که دندان از دست رفته است به وسیله دندانپزشک در درون استخوان فک قرار می گیرد و بخش تاج و روکش دندان ساخته شده بر روی آن قرار می گیرد .

هزینه ایمپلنت دندان

هزینه ایمپلنت دندان

انتخاب نوع ایمپلنت دندان و هزینه آن بستگی به وضعیت بیمار ، موقعیت استخوان ونوع پروتز بستگی دارد . ایمپلنت دندان در موقعیت مناسب مانند دندان طبیعی به مراقبت احتیاج دارد و فشار وارد شده بر ایمپلنت دندان درست نیست .

انتخاب نوع ایمپلنت

دندانپزشک پس از انتخاب نوع ایمپلنت دندان و هزینه ایمپلنت دندان با در نظر گرفتن انجام جراحی ، پین فلزی را در استخوان قرار می دهد . پروتزی که روی آن قرار می گیرد تفاوت دارد و امکان دارد ثابت یا متحرک باشد .

موفقیت روش ایمپلنت دندان

تراکم استخوان فک – کیفیت و سلامت بودن بدن در موفقیت ایمپلنت دندان بسیار تاثیر گذار می باشد . کاشت دندان نسبت به روش های دیگر قدیمی و بهتر و در مبحث پزشکی بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است اما لازم به ذکر است بعضی به علت هزینه بالای آن از انجام دادن این روش صرف نظر می کنند . در هر صورت بهترین توصیه این می باشد که اول از همه با یک متخصص ایمپلنت در این رابطه مشورت شود .

هزینه ایمپلنت دندان

قیمت خدمات دندانپزشکی و قیمت ایمپلنت دندان همیشه نسبت به دیگر خدمات پزشکی بالاتر می باشد و دلیل آن مسئولیت بالایی که بر عهده دندانپزشک می باشد و نیز مواد آن هزینه بسیار بالایی دارد . از طرفی قسمت زیادی از قیمتی که بخاطر دندانپزشکی صرف می شود  و بیشتر خدماتی که نیاز به تخصص بالا دارند قیمت بیشتری همچنین احتیاج دارند . استفاده از ایمپلنت کم هزینه برخی اوقات باعث خسارت های بسیاری برای بیمار می شود .

جراحی کاشت دندان و یا ایمپلنت دندان یکی از خدمات و جراحی های به روز و هزینه بالایی در مبحث دندانپزشکی تخصصی و جراحی دهان دارد که در مدت زمان کوتاهی که از ماندگاری آن می گذرد  طرفداران بسیاری را از آن خود کرده است .

برخی از خدمات دکتر پژمان ارجمند

ایمپلنت دندان

لمینت دندان

ارتودنسی دندان

کامپوزیت ونیر

راه های ارتباطی

22556267-22587503

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر پژمان ارجمند

 

پاسخ

پانزده − چهار =