مزایای ایمپلنت دندان

مزایای ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان پین ظریفی است که از جنس تیتانیون خالص سازگار می باشد و داخل استخوان فک قرار داده می شود . دندان مصنوعی می تواند به ایمپلنت اتصال پیدا می کند . حدودا سه تا شش ماه به منظور رشد و ترمیم استخوان نواحی ایمپلنت دندان زمان نیاز است .

مزایای ایمپلنت دندان

مزایای ایمپلنت دندان

پزشک برای انتخاب نوع ایمپلنت دندان ویژگی مانند اندازه استخوان در دسترس ، اندازه استحکام استخوان دهان بیمار و مدت زمان بارگذاری ایمپلنت را مورد نظر قرار می دهد . اگرچه استخوان کافی برای قرار دادن ایمپلنت دندان وجود نداشته باشد می توان در شرایط لازم اندازه ای استخوان از نواحی دیگر گرفت و عمل پیوند استخوان صورت گیرد .

ایمپلنت دندان را می توان بلافاصله پس از دست رفتن دندان و کشیده شدن آن و یا پس از طولانی مدت ترمیم داخل دهان گذاشته شود . ظاهر ایمپلنت دندان مانند ریشه دندان طبیعی می باشد .
پس از اینکه دندان از دست رود در صورتی که نتوان دندان طبیعی را با ایمپلنت جایگزین کرد امکان دارد استخوان تحلیل شود و مشکلی در خوردن و جویدن و  کج شدن دندان های نواحی زیاد شود . پس می بایست هرچه زودتر به قرار دادن و کاشت ایمپلنت دندان اقدام کرد .
یکی از مهم ترین مزیت های ایمپلنت دندان زیبایی و اعتماد به نفس فرد می باشد که به بیمار می دهد و می تواند جایگزین دندان از دست رفته او باشد .
مسئله بعدی که برای ایمپلنت دندان باید به آن دقت کرد حفظ شدن ساختمان دندان های کناری می باشد و نیز کاشت ایمپلنت دندان موجب می شود به عروق خونی لثه آسیب وارد نشود . مزیت خوب ایمپلنت این می باشد که برای کسانی که دخانیات استفاده می کنند قابل استفاده است . ایمپلنت باعث بهبودی ظاهر بیمار نیز می شود .

همچنین عضلات جونده و حالت دهنده صورت با ایمپلنت حفظ می شود و در زمان غذا خوردن بیمار احساس راحتی می کند . ظاهر ایمپلنت طبیعی و عادی می باشد . ایمپلنت دندان موجب می شود استخوان تثبیت و نگهداری شود و سرعت تحلیل استخوان را کم کند و ارتفاع و عرض استخوانی را همچنین محافظت کند . همچنین کیفیت استخوان دندان با وجود ایمپلنت دندان حفظ می شود و تغییری پیدا نمی کند و استخوان به صورت همیشگی یکنواخت باقی می ماند .

برخی از خدمات دکتر پژمان ارجمند

ایمپلنت دندان

لمینت دندان

ارتودنسی دندان

کامپوزیت ونیر

راه های ارتباطی

22556267-22587503

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر پژمان ارجمند

 

 

 

 

پاسخ

شانزده + چهارده =