سوالات متداول بلیچینگ دندان

سوالات متداول بلیچینگ دندان

در عصر امروز اکثر افراد به دنبال راهی و روشی هستند که زیبایی خود را دو چندان کنند و چون دندان نقش بسزایی در زیبایی چهره و صورت افراد دارد بیشتر آن ها مایل به سفید کردن و زیباتر کردن دندان های خود هستند .

جهت انجام دادن این کار روش های زیادی وجود دارد که به وسیله این روش ها افراد می توانند از لبخندی زیبا و سفید برخوردار باشند . در این بین بلیچینگ دندان متقاضیان بخصوص خودش را دارد و افراد زیادی را مجذوب خود کرده است و لازم به ذکر است که بلیچینگ دندان برای کسانی که صاحب دندان های طبیعی و مرتبی هستند بهترین انتخاب برای سفید کردن دندان هایشان می باشد .

سوالات متداول بلیچینگ دندان

سوالات متداول بلیچینگ دندان

کدامیک از روش های سفید کردن دندان مناسب است

احتمالا در نخستین مرحله این سوال فکر همه را درگیر می کند که کدام روش را برای زیبایی دندان هایشان انتخاب کنند . این مسئله بستگی به سلیقه – هزینه – و موقعیت ظاهری دندان های فرد دارد . اگر دندان ها از جهت ظاهری و ردیف بودن مشکل و اختلالی داشته باشند بلیچینگ دندان بهترین روش می باشد .

آیا امکان دارد بلیچینگ دندان به دندان های دیگر صدمه ای وارد کند

صدمه و آسیبی از انجام بلیچینگ دندان تا به حال یافت نشده است ولی افرادی که به صورت زیاد و چندین مرتبه در سال از این روش استفاده کرده اند دندان هایشان به حساسیت دچار شده اند . به این دلیل که در روش بلیچینگ دندان تنها رنگ دانه های دندان ها را پاک می کند که بدین منظور هیچ صدمه ای به دندان ها وارد نمی شود .

در دوران بارداری انجام بلیچینگ امکان پذیر می باشد

نه تنها در انجام بلیچینگ دندان  بلکه در همه ی روش هایی که جهت سفید کردن دندان به دلیل استفاده از سفید کننده های شیمیایی امکان دارد این مواد در سلامت شیر مادر اثرات منفی بگذارد به همین دلیل توصیه می شود انجام دادن روش های زیبایی دندان را بعد از بارداری انجام دهند .

دوام بلیچینگ دندان چگونه است

دوام سفیدی دندان ها پس از بیلچینگ دندان ارتباط مستقیمی به مواد غذایی دارد که فرد استفاده می کند . هرچه اندازه مصرف چای – قهوه – آب میوه های مصنوعی – شکلات و همه غذاهایی که رنگ دانه های زیادی دارند کمتر باشد بهتر است و سفید ماندن دندان ها دوام بیشتری دارد  . رعایت این موارد و همینطور رعایت بهداشت دندان و استفاده مرتب از مسواک و نخ دندان کمک شایانی به دوام دندان ها می کند تا سفیدی دندان ها دوام بیشتری داشته باشند .

برخی از خدمات دکتر پژمان ارجمند

ایمپلنت دندان

لمینت دندان

ارتودنسی دندان

کامپوزیت ونیر

راه های ارتباطی

22556267-22587503

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر پژمان ارجمند

 

 

پاسخ

13 + 6 =