زیبایی دندان با لمینت

زیبایی دندان با لمینت

لمینت دندان یکی از روش های منحصر به فرد طرح لبخند می باشد .لمینت دندان متشکل شده از پوسته نازکی که از جنس سرامیک می باشد که برای اصلاح ظاهر طبیعی دندان ها استفاده می شود و نیز قدرت و انعطاف پذیری قابل مقایسه ای با مینای دندان طبیعی دارد .

زیبایی دندان با لمینت

زیبایی دندان با لمینت

لمینت دندان چه کاربردهایی دارد

از طریق این روش می توان برخی از نامنظمی های دندان و نیز رنگ و فرم دندان را بدون دخالت درمان هایی مانند ارتودنسی با هزینه کمتری و در کمترین زمان برطرف کرد .

لمینت برای درمان دندان

در مجموع می توان گفت که در اکثر موارد لمینت دندان نه تنها جنبه زیبایی دارد بلکه برای درمان هم از آن استفاده شود .

روش لمینت دندان

در روش لمینت دندان پوسته هایی که بسی نازک می باشند و مانند لنز هستند بر روی سطح خارجی دندان ها قرار داده می شود تا اختلالات دندان ها را از بین ببرد . این پوسته از جنس سرامیک می باشد و به طور کامل با سطح دندان مطابقت دارد . این پوسته به وسیله چسب مخصوصی به دندان ها چسبیده می شود .

رنگ لمینت

لمینت ها دارای رنگ های بسیاری هستند و رنگ آن برای بیمار بر مبنای مثل جنسیت – جنس – رنگ چهره و سلیقه بیمار انتخاب می شود .

قبل از اینکه لمینت دندان را انتخاب کنید باید حتما رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و رنگ درخواستی خود را با دندانپزشک در میان بگذارید . بعضی از افراد می خواهند دندان هایشان بیش از حد سفید شود و برخی دیگر از جلب توجه و سفیدی بیش از حد آن دوری می کنند . بر همین اساس نکته بسیار مهم در اقدام لمینت رنگ انتخابی بیمار می باشد .

در طی جلساتی که با پزشک دارید می توانید کاملا از نتیجه لمینت دندان اطلاعلات کسب کنید و تقاضا و رنگ درخواستی خود را با وی درمیان بگذارید . نظر دندانپزشک نیر می تواند بر نتیجه لمینت شما تاثیر بسزایی بگذارد پس باید نظرات ایشان را هم در اقدام لمینت دخیل کرد .

پاسخ

بیست − چهار =