زیبایی دندان با بلیچینگ

زیبایی دندان با بلیچینگ

زیبایی طرح لبخند با دندان های زیبا ، لثه سالم و فک مرتب انجام می شود . هنگامی که از لثه صحبتی در میان باشد به این معنا می باشد که نباید لثه هیچگونه ناهنجاری و یا اختلالی در ارتباط با شکل و یا دارای بیماری مانند عفونت وجود داشته باشد . فک ها همچنین می بایست به صورت موازی و رو در روی یکدیگر باشند . در این بین دندان از اهمیت زیادی در زیبایی طرح لبخند دارد . دندان هایی که نامنظم هستند باید در کنار هم به طور منظم قرار  بگیرند . اگر دندان ها پوسیده شوند می بایست ترمیم شوند اما هنگامی که رنگ آن ها تیره شده همچنین می توان به وسیله بلیچینگ دندان آن ها را درخشان و سفید کرد .

زیبایی دندان با بلیچینگ

زیبایی دندان با بلیچینگ

رنگ بد دندان ها یکی از اختلالاتی می باشد که بسیار رایج می باشد  . این امر حتی در افرادی که بر این باور هستند دندان های سفید و معمولی دارند صدق می کند . چون رنگدانه های مواد غذایی به تدریج باعث تغیر رنگ دندان ها می شود . در مواردی که دندان های بیمار به دلایل ژنتیکی و یا استفاده بعضی از داروها به صورت شدید بد رنگ شده اند وتاثیرات منفی بر چهره فرد می گذارد .

مزیت های سفید کردن دندان به وسیله بلیچینگ دندان  

بلیچینگ دندان ماده اصلی سفید کننده دندان ها می باشد که ترکیب اصلی آن ها اکسید هیدروژن می باشد . این ماده سبب می شود رنگدانه های رسوب کرده بین هرم های مینایی دندان ها اکسید شوند . بعد از مدت زمانی دندان ها به شدت صدمه می بینند  و ماده بلیچینگی که برای سفید کردن دندان منظور می شود با نفوذ در قسمت های زیرین مینا و عاج دندان موجب می شود رنگدانه ها از بین روند و در نهایت موجب سفیدی و روشن تر شدن دندان ها می شود .

ماندگاری بلیچینگ دندان

اندازه دوام و ماندگاری بلیچینگ دندان به دلایل گوناگونی مانند مراقبت های بعد از درمان ، رعایت بهداشت دهان و نیز داشتن رژیم غذایی مناسب وابسته است . در این مورد دندانپزشک توصیه می کند بعد از بلیچینگ از مواد غذایی و نوشیدنی های رنگدانه های کمتر استفاده شود. این امر به ماندگاری اثرات درمان کمک شایانی می کند .

نکاتی قبل از انجام بلیچینگ دندان

اول بیمار باید به دندانپزشک مراجعه کند و دندان های خود را از لحاظ اندازه سلامت بررسی کند . در صورتی که دندان ها دارای استقامت کافی نباشند و یا به پوسیدگی دچار باشند ترمیم آن ها ضروری می باشد در غیر اینصورت دندان های خراب شده نی تواند در برابر تاثیرات منفی ماده بلیچینگ ایستادگی کنند  و در نهایت بعد از مدتی خرابی پوسیدگی دندان بیشتر می شود . بعد از ترمیم دندان های خراب شده جرم گیری و برساژ انجام می شود تا نتیجه مطلوبی به دست آید .

برخی از خدمات دکتر پژمان ارجمند

ایمپلنت دندان

لمینت دندان

ارتودنسی دندان

کامپوزیت ونیر

راه های ارتباطی

22556267-22587503

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر پژمان ارجمند

 

 

 

پاسخ

11 + هشت =