ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو

دندان ها نقش بسزایی در زیبایی فرد و نیز داشتن یک لبخند زیبا و مناسب دارند . اگر هر فردی به هر دلیلی یکی از دندان های جلو خود را از دست بدهد باعث می شود اعتماد به نفس وی در روابط اجتماعی او دچار مشکلاتی شود و علاوه بر این بر زیبایی او هم تاثیرات منفی می گذارد . اما می توان با انجام ایمپلنت دندان جلو زیبایی را به فرد برگرداند .

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان پایه تیتانیومی می باشد که با همه سلول های بدن سازگار می باشد . از ایمپلنت های دندان به عنوان جایگزینی مناسب و دائمی به جای یک یا چند دندانی که از بین رفته اند استفاده می شود .

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو بسیار حائز اهمیت می باشد . در مواقعی که دندان های جلو به علت نبودن یک دندان زیبایی خود را از دست می دهند به وسیله ایمپلنت می توان به شکل کاملا طبیعی این اختلال را رفع کرد . برای داشتن ایمپلنت های دندانی زیبا مخصوصا در رابطه با دندان های قدامی ، باید دقت کرد که ایمپلنت و روکش ایپملنت پارامترهای لازم را در رابطه با دندانپزشکی زیبایی برخوردار باشد و نیز بافت های نگهدارنده ایمپلنت دندان باید در طولانی مدت سالم و دارای میزان کافی باشند به نوعی که زیبایی بافت های نواحی ایمپلنت و به صورت واضح سلامت لثه نواحی ایمپلنت دندان حائز اهمیت بسیاری می باشد .

مزیت های ایمپلنت دندان جلو

ماندگاری : مهم ترین مزیت ایمپلنت ماندگاری آن می باشد . به صورتی که دندانپزشک آن را در دهان فیکس می کند و پایه ایمپلنت با استخوان فک جوش می خورد و جزئی از بدن می شود و بیمار می تواند با دندان های ایمپلنت مثل دندان های دائمی خود برخورد کند .
استقامت بالا : ایمپلنت حاوی استحکام و مقاومت بالا می باشد و به آسانی دچار شکستگی نمی شود .
زیبایی : از دیگر مزیت های ایمپلنت دندان جلو زیبایی  می باشد . به صورتی که ایمپلنت تشابه زیادی به دندان طبیعی دارد و از این جهت دندان ها غیر طبیعی مشاهده نمی شود  .
ترمیم آن : اگر تاج ایمپلنت صدمه ببیند دندانپزشک قادر به این می باشد که آن را جدا کند و یا یک تاج دیگر را بر روی پایه قرار دهد.

برخی از خدمات دکتر پژمان ارجمند

ایمپلنت دندان

لمینت دندان

ارتودنسی دندان

کامپوزیت ونیر

راه های ارتباطی

22556267-22587503

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر پژمان ارجمند

 

 

 

 

پاسخ

هجده − هشت =