انواع ایمپلنت دندانی

انواع ایمپلنت دندانی

ایمپلنت روشی است که به عنوان راه حلی برای کسانی که از داشتن دندان محروم هستند محسوب می شود . از دست دادن دندان هااختلالی است که سخت می باشد . اما به دلیل های گوناگون امکان دارد با عارضه ی بی دندانی روبرو شود . مشکلی که تا چندی پیش راه حلی به جز استفاده از دندان مصنوعی نداشت . این دندان ها به علت شکل ظاهری و سایر مشکلات رضایت بیمار را تا اندازه کافی جلب نمی کند .

انواع ایمپلنت دندانی

انواع ایمپلنت دندانی

قرار گرفتن ایمپلنت دندان در فک درمانی مناسب می باشد که فاقد عوارض است . ایمپلنت دندانی همان مسئولیت دندان های اصلی را تا مادام العمر دارد و برای بیمار  این وظایف را عمل می کند . از بین روش های گوناگون که جهت جایگزینی ریشه  دندان استفاده می شود  ایمپلنت  جایگزینی به صورت کامل به حساب می آید چون هم دارای ریشه و تاج دندان می باشد .

اولین چیزی که به ذهن بیمار برای اقدام به ایمپلنت دندان می رسد  انواع آن می باشد که کدام یک می تواند نتیجه مطلوب و بهتری را ارائه دهد .

 دندانپزشک  می تواند با استفاده از تجربه و مهارتی که دارد مشاورات لازم را با بیمار انجام دهد به همین دلیل  نظر دندانپزشک هم در این مسئله تاثیرات بسزایی دارد .

ایمپلنت دندان چه مزیت هایی دارد

با اینکه این درمان هزینه ای در بر دارد اما مزایای بسیار راحتی دارد که شامل مقاومت و اسقامت بالا – کاربردی بودن آن – برگرداندن توانایی جویدن به صورت طبیعی و زیبایی خارق العاده می شود تا رضایت بیمار را جلب کند و نسبت به روش های دیگر متقضیان بیشتری را از آن خود کند .

اگر بیمار نکات بهداشتی را رعایت کند می تواند به صورت دائمی و همیشگی این دندان ها را دارا باشد .

با انجام دادن ایمپلنت ، مشکلاتی برای دیگر دندان ها به وجود نمی آید .

پایه ایمپلنت همچون ریشه دندان درون استخوان قرار گرفته است و استخوان فک به علت ساپورت به وسیله ایمپلنت تحلیل نمی رود به همین دلیل شکل ظاهری صورت کمتر دستخوش تغییرات نشات گرفته از دست دادن دندان می شود .

معمولا ماندگاری ایمپلنت دندان از دیگر روش های درمانی بیشتر می باشد و در صورت از دست دادن ایمپلنت می توان مجددا  از ایمپلنت استفاده کرد .

برخی از خدمات دکتر پژمان ارجمند

ایمپلنت دندان

لمینت دندان

ارتودنسی دندان

کامپوزیت ونیر

راه های ارتباطی

22556267-22587503

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر پژمان ارجمند

 

 

 

پاسخ

14 − ده =